⚽ Johor DT vs Selangor Liga Super — Odds dikemas kini: 1.62 / 3.50 / 4.20 🏏 India vs Australia T20I — India 186/4 | Odds 1.55 🏸 Lee Zii Jia Malaysia Open Suku Akhir — Odds: 1.42 ⚽ EPL: Liverpool vs Man City — Odds: 2.15 / 3.40 / 1.75 🎮 MSC 2026 MLBB Semifinal — Odds: 1.85 / 1.98 🏆 Tahniah! Pemain dari KL menang RM 41,500 — Accumulator 5 pasukan ⚽ La Liga: Barcelona vs Real Madrid El Clasico — Odds: 2.20 / 3.30 / 1.95 💳 Deposit via DuitNow & mula taruhan dalam 30 saat! ⚽ Johor DT vs Selangor Liga Super — Odds dikemas kini: 1.62 / 3.50 / 4.20 🏏 India vs Australia T20I — India 186/4 | Odds 1.55 🏸 Lee Zii Jia Malaysia Open Suku Akhir — Odds: 1.42 ⚽ EPL: Liverpool vs Man City — Odds: 2.15 / 3.40 / 1.75 🎮 MSC 2026 MLBB Semifinal — Odds: 1.85 / 1.98 🏆 Tahniah! Pemain dari KL menang RM 41,500 — Accumulator 5 pasukan ⚽ La Liga: Barcelona vs Real Madrid El Clasico — Odds: 2.20 / 3.30 / 1.95 💳 Deposit via DuitNow & mula taruhan dalam 30 saat!
Odds Dikemas Kini Setiap Saat

19myr Odds Perlawanan — Semak Odds Terkini Bola Sepak, Badminton, Kriket & E-Sukan Malaysia

Sebelum buat sebarang taruhan, langkah paling bijak adalah semak odds terkini. Di 19myr, anda boleh pantau odds untuk ratusan perlawanan dari pelbagai sukan — dikemas kini setiap beberapa saat supaya anda sentiasa buat keputusan berdasarkan maklumat terbaru. Dari Liga Super Malaysia ke EPL, dari IPL ke Wimbledon, semua ada di sini.

Dikemas kini masa nyata
30+ kategori sukan
Odds in-play live
19myr
500+
Perlawanan Seminggu
30+
Kategori Sukan
<3s
Kemas Kini Odds
24/7
Odds Live Aktif

Odds Perlawanan Terkini — Semua Sukan

Pilih kategori untuk menapis odds mengikut sukan kegemaran anda

Liga Super Malaysia 2026 4 perlawanan
Perlawanan 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Luar)
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC
Hari ini, 20:30 MYT  LIVE 55'
Johor1.62
Seri3.50
Selangor4.20
Pahang FA vs Penang FC
Esok, 20:45 MYT  Akan Datang
Pahang2.40
Seri3.10
Penang2.85
Terengganu FC vs Kedah FC
Sabtu, 19:00 MYT  Akan Datang
Terengganu2.10
Seri3.20
Kedah3.40
Sabah FA vs Melaka United
Sabtu, 21:00 MYT  Akan Datang
Sabah1.90
Seri3.30
Melaka3.80
English Premier League 2026/25 3 perlawanan
Perlawanan 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Luar)
Liverpool vs Manchester City
Hari ini, 22:00 MYT  LIVE 38'
Liverpool2.15
Seri3.40
Man City1.75
Arsenal vs Chelsea
Esok, 02:45 MYT  Akan Datang
Arsenal1.82
Seri3.60
Chelsea4.10
Manchester United vs Tottenham
Ahad, 21:00 MYT  Akan Datang
Man Utd2.55
Seri3.25
Spurs2.70
La Liga 2026/25 2 perlawanan
Perlawanan 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Luar)
Barcelona vs Real Madrid
Hari ini, 03:00 MYT  Akan Datang
Barcelona2.20
Seri3.30
Real Madrid1.95
Atletico Madrid vs Sevilla
Sabtu, 23:00 MYT  Akan Datang
Atletico1.72
Seri3.50
Sevilla4.50
BWF — Malaysia Open 2026 3 perlawanan
Perlawanan Pemain 1 — Pemain 2
Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen
Hari ini, 14:00 MYT  LIVE Set 2
Lee Zii Jia1.42
Axelsen2.75
Aaron Chia / Soh Wooi Yik vs Fajar / Rian
Esok, 10:00 MYT  Akan Datang
Aaron/Soh2.05
Fajar/Rian1.80
Tze Yong vs Shi Yu Qi
Esok, 12:30 MYT  Akan Datang
Tze Yong3.20
Shi Yu Qi1.38
IPL 2026 & Perlawanan Antarabangsa 4 perlawanan
Perlawanan Pasukan 1 Seri Pasukan 2
Mumbai Indians vs Chennai Super Kings
IPL 2026 • Hari ini, 21:00 MYT  LIVE Over 12
MI Menang2.10
CSK Menang1.75
India vs Australia
T20I • Hari ini, 19:00 MYT  LIVE Over 18
India1.55
Australia2.45
West Indies vs New Zealand
Test Match • Hari ini, 20:00 MYT  Akan Datang
WI Menang2.80
Seri3.20
NZ Menang2.30
RCB vs Delhi Capitals
IPL 2026 • Esok, 21:00 MYT  Akan Datang
RCB Menang2.05
DC Menang1.80
E-Sukan — MSC 2026 & MPL MY/SG 3 perlawanan
Perlawanan Pasukan 1 — Pasukan 2
MSC 2026 MLBB — Semifinal A
E-Sukan • Esok, 20:00 MYT  Akan Datang
Team Alpha1.85
Team Bravo1.98
MPL MY S14 — Geek Fam vs RSG MY
MLBB MPL MY/SG • Sabtu, 19:00 MYT  Akan Datang
Geek Fam2.25
RSG MY1.65
Dota 2 — TI Qualifier MY
Dota 2 • Ahad, 15:00 MYT  Akan Datang
Team X1.70
Team Y2.15
Wimbledon 2026 — Suku Akhir 2 perlawanan
Perlawanan Pemain 1 — Pemain 2
Carlos Alcaraz vs Jannik Sinner
Wimbledon • Esok, 18:00 MYT  Akan Datang
Alcaraz1.70
Sinner2.10
Iga Swiatek vs Aryna Sabalenka
Wimbledon Wanita • Esok, 20:00 MYT  Akan Datang
Swiatek1.55
Sabalenka2.40

19myr

Memahami Odds di 19myr — Panduan Ringkas untuk Pemain Malaysia

Odds adalah angka yang menentukan berapa banyak kemenangan yang anda boleh terima berdasarkan jumlah taruhan. Ramai pemain baharu yang kurang biasa dengan cara odds berfungsi, dan di 19myr, kami ingin pastikan setiap pemain faham sepenuhnya sebelum membuat sebarang taruhan.

Platform 19myr menggunakan format odds perpuluhan (Decimal Odds) yang paling mudah difahami. Contohnya, jika odds untuk Johor DT menang adalah 1.62 dan anda bertaruh RM 100, kemenangan anda ialah RM 100 × 1.62 = RM 162 — termasuk pulangan modal anda. Keuntungan bersih anda ialah RM 62.

  • Odds rendah = pasukan/pemain lebih difavoritkan
  • Odds tinggi = potensi kemenangan lebih besar tapi risiko lebih tinggi
  • Odds berubah mengikut perkembangan perlawanan semasa in-play
  • Kemenangan = Jumlah Taruhan × Odds (termasuk modal)

Jenis-Jenis Pasaran Odds di 19myr

Lebih daripada sekadar menang atau kalah — pilih cara yang paling sesuai dengan pengetahuan anda

1X2 — Keputusan Perlawanan

Pasaran paling asas. Pilih pasukan tuan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan luar menang (2). Tersedia untuk semua perlawanan bola sepak dan beberapa sukan berpasukan lain.

Handicap Asia

Pasukan lebih kuat diberi handicap negatif. Menghapuskan pilihan seri dan memastikan nilai odds yang lebih seimbang antara kedua-dua pasukan. Popular untuk EPL dan Liga Super Malaysia.

Over/Under (Jumlah Gol)

Ramalkan sama ada jumlah gol atau poin dalam perlawanan akan melebihi atau kurang daripada nilai yang ditetapkan oleh 19myr. Tidak perlu tahu siapa yang menang.

Accumulator / Parlay

Gabungkan beberapa pilihan dalam satu slip untuk gandaan odds yang lebih tinggi. Semua pilihan mesti betul untuk menang — risiko lebih tinggi, potensi ganjaran lebih besar.

In-Play / Live Betting

Buat taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah mengikut momentum — wicket jatuh, kad merah, gol — dan pemain yang pantas boleh memanfaatkan perubahan ini.

Keputusan Separuh Masa

Ramalkan siapa yang mengetuai skor pada separuh masa pertama. Odds biasanya lebih tinggi kerana lebih spesifik, dan ia tidak bergantung kepada keputusan akhir perlawanan.

Pencetak Gol / MVP

Ramalkan pemain mana yang akan mencetak gol pertama, paling banyak gol, atau meraih anugerah MVP. Odds yang lebih tinggi berbanding pasaran biasa kerana lebih spesifik.

Pemenang Kejuaraan

Ramalkan siapa yang akan memenangi keseluruhan kejuaraan — dari awal musim hingga trofi diangkat. Odds tertinggi tersedia di pasaran ini, sesuai untuk mereka yang bersabar.


Cara Membaca & Menggunakan Odds Perlawanan di 19myr

Bila anda pertama kali buka halaman Odds Perlawanan di 19myr, mungkin ada rasa sedikit keliru dengan pelbagai angka yang terpapar. Tapi sebenarnya, ia lebih mudah daripada yang anda fikirkan. Setiap baris dalam papan odds mewakili satu perlawanan, dan setiap angka menunjukkan berapa gandaan wang yang anda boleh terima jika pilihan anda betul.

Ambil contoh perlawanan bola sepak Liga Super antara Johor DT dan Selangor FC. Odds yang terpapar mungkin kelihatan seperti: 1.62 / 3.50 / 4.20. Ini bermakna jika anda bertaruh RM 100 pada Johor DT menang (odds 1.62), anda akan terima RM 162 jika mereka menang. Jika anda rasa perlawanan akan berakhir seri (odds 3.50), RM 100 taruhan anda akan menjadi RM 350. Semakin tinggi odds, semakin kecil kemungkinan keputusan itu berlaku menurut anggaran pasaran — tapi semakin besar ganjaran jika ia berlaku.

Satu perkara yang perlu difahami tentang odds di 19myr ialah ia tidak statik. Odds pra-perlawanan ditetapkan berdasarkan analisis statistik, rekod head-to-head, kekuatan skuad, dan faktor lain. Tapi begitu perlawanan bermula dan ciri in-play diaktifkan, odds berubah secara dramatik mengikut apa yang berlaku di padang. Apabila Selangor mendapat kad merah, odds Johor DT turun (makin difavoritkan) manakala odds Selangor naik. Inilah yang menjadikan taruhan in-play sangat mengujakan dan penuh dengan peluang strategik bagi mereka yang pantas membuat keputusan.

Untuk badminton, sistem odds di 19myr menggunakan format dua pilihan (tiada seri dalam badminton) — anda pilih sama ada Pemain A atau Pemain B yang akan menang perlawanan. Anda juga boleh bertaruh pada bilangan set, contohnya sama ada perlawanan akan berakhir dalam 2 set atau 3 set, atau sama ada set pertama akan dimenangkan dengan margin tertentu. Ini memberi lebih banyak sudut untuk pemain yang benar-benar mengikuti dunia badminton dengan teliti.

E-sukan adalah segmen yang berkembang paling pesat dalam bahagian Odds Perlawanan di 19myr. Dengan lebih ramai anak muda Malaysia yang mengikuti MLBB, kejuaraan seperti MSC dan MPL MY/SG menarik perhatian yang sangat besar. Pemain yang mengikuti meta permainan, kekuatan setiap pasukan, dan rekod prestasi terbaru mempunyai kelebihan yang ketara dalam membuat taruhan e-sukan yang lebih tepat.

Tips Membaca & Memanfaatkan Odds di 19myr

Cari Nilai dalam Odds (Value Betting)

Nilai (value) wujud apabila odds yang ditawarkan lebih tinggi daripada peluang sebenar kejadian tersebut berlaku, mengikut penilaian anda sendiri. Contohnya, jika anda rasa peluang Lee Zii Jia menang adalah 60%, tapi 19myr menawarkan odds 2.00 (yang implisit 50%), itu adalah taruhan bernilai. Cari peluang seperti ini daripada sekadar mengikut pasukan kegemaran.

Pantau Pergerakan Odds

Odds yang bergerak drastik sebelum perlawanan bermula sering kali mencerminkan maklumat terkini — seperti kecederaan pemain kunci yang baru disahkan, perubahan cuaca, atau perubahan line-up. Di 19myr, anda boleh perhatikan arah pergerakan odds untuk mendapat gambaran tentang apa yang sedang berlaku di sebalik tabir.

Kira Potensi Kemenangan Sebelum Bertaruh

Sebelum mengesahkan taruhan, sentiasa kira dahulu potensi kemenangan anda dan pastikan ia sepadan dengan risiko yang anda ambil. Rumus mudah: Kemenangan = Jumlah Taruhan × Odds. Keuntungan bersih = Kemenangan − Jumlah Taruhan. Pemain yang disiplin dalam pengiraan ini cenderung membuat keputusan yang lebih bijak dalam jangka masa panjang.

Gunakan Accumulator dengan Bijak

Accumulator (parlay) menawarkan potensi gandaan kemenangan yang sangat menarik, tapi risiko kumulatif juga tinggi. Strategi yang lebih selamat ialah gabungkan pilihan yang anda sangat yakin (odds rendah hingga sederhana) dan elakkan menambah pilihan semata-mata untuk naikkan odds. Kualiti lebih penting daripada kuantiti dalam slip accumulator.

Skor Live Semasa
Johor DT vs Selangor
Liga Super • 55'
1 — 0
Liverpool vs Man City
EPL • 38'
1 — 1
India vs Australia
T20I • Over 18.2
186/4
Lee ZJ vs Axelsen
Malaysia Open • Set 2
14 — 12
MI vs CSK (IPL)
IPL 2026 • Over 12
98/3
Kalkulator Kemenangan
Potensi Kemenangan RM 185.00
Keuntungan Bersih RM 85.00
Bonus Ahli Baharu

Daftar hari ini dan nikmati bonus alu-aluan sehingga RM 100 untuk dimainkan pada pasaran odds perlawanan pilihan anda.

Daftar & Tuntut Bonus

Deposit minimum RM 10 | Pengeluaran 5–15 minit


19myr

Cara Mula Bertaruh pada Odds Perlawanan di 19myr

1
Daftar Akaun 19myr dalam 60 Saat

Masukkan nombor telefon Malaysia anda, tetapkan kata laluan, dan sahkan melalui OTP. Tiada dokumen rumit — akaun terus aktif untuk mula menyemak odds dan bertaruh.

2
Deposit dengan E-Wallet atau FPX

Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, DuitNow, Maybank2u, CIMB Clicks — pilih yang paling sesuai. Deposit minimum RM 10 sahaja, dikreditkan sekelip mata.

3
Semak Odds & Pilih Pasaran

Buka halaman Odds Perlawanan, tapis mengikut sukan, dan pilih perlawanan yang anda minati. Klik pada odds pilihan anda untuk menambahkannya ke slip taruhan.

4
Masukkan Jumlah & Sahkan Taruhan

Dalam slip taruhan, masukkan jumlah yang ingin anda pertaruhkan, semak potensi kemenangan, dan tekan "Sahkan". Kemenangan dikreditkan serta-merta selepas perlawanan berakhir.


Kelebihan Odds Perlawanan di 19myr

Direka untuk memberi nilai terbaik kepada peminat sukan Malaysia

Kemas Kini Masa Nyata

Odds dikemas kini setiap 2–3 saat semasa perlawanan live — anda sentiasa melihat nilai yang paling terkini sebelum membuat keputusan.

Odds Kompetitif

19myr menawarkan antara margin odds yang paling rendah dalam industri — lebih banyak nilai kembali kepada pemain berbanding platform lain.

50+ Pasaran Per Perlawanan

Bukan sekadar 1X2 — terokai handicap Asia, over/under, gol pertama, separuh masa, dan puluhan pasaran lain untuk setiap perlawanan besar.

Mudah Alih Penuh

Semak odds dan buat taruhan dari mana-mana sahaja menggunakan telefon pintar anda — Android atau iOS — tanpa sebarang masalah teknikal.

Skor Live Bersepadu

Paparan skor masa nyata bersepadu dengan odds in-play membolehkan anda bertaruh berdasarkan keadaan semasa perlawanan dengan tepat.

Notifikasi Odds

Tetapkan amaran untuk perlawanan atau odds tertentu — 19myr akan notifikasi anda apabila odds mencapai nilai yang anda tetapkan.

Cash Out Awal

Keluarkan sebahagian atau seluruh kemenangan sebelum perlawanan berakhir dengan ciri Cash Out — kawalan penuh ada di tangan anda.

Taruhan Selamat & Adil

Semua pasaran odds di 19myr diaudit secara berkala untuk memastikan ketepatan dan keadilan. SSL 256-bit melindungi setiap transaksi anda.


19myr

Promosi Odds & Taruhan Sukan Eksklusif 19myr

Selain odds yang kompetitif, 19myr turut menawarkan pelbagai promosi yang direka khas untuk pemain taruhan sukan Malaysia. Ini bermakna nilai sebenar setiap taruhan anda adalah lebih tinggi berbanding nominal odds yang terpapar.

Bonus Alu-aluan RM 100

100% bonus deposit pertama sehingga RM 100 untuk digunakan pada mana-mana pasaran taruhan sukan.

Odds Ditingkatkan Mingguan

Perlawanan pilihan setiap minggu mendapat peningkatan odds khas. Semak halaman promosi untuk butiran terkini.

Cashback Mingguan 8%

Terima 8% cashback daripada kerugian bersih mingguan anda. Dikreditkan setiap Isnin tanpa syarat rumit.

Bonus Accumulator 50%

Menang accumulator dengan 4+ pilihan? Dapat bonus tambahan sehingga 50% di atas kemenangan anda.


Dasar Privasi & Keselamatan Data

Di 19myr, semua maklumat peribadi dan transaksi kewangan anda dilindungi sepenuhnya menggunakan enkripsi SSL 256-bit. Butiran e-wallet, akaun bank, dan data taruhan anda tidak akan dikongsi dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Kami mematuhi sepenuhnya undang-undang perlindungan data Malaysia yang berkuat kuasa. Untuk maklumat lengkap, sila rujuk Dasar Privasi kami.


Soalan Lazim — Odds Perlawanan 19myr

Semua yang perlu anda tahu tentang cara odds berfungsi di 19myr

Odds perpuluhan adalah format yang paling mudah difahami. Untuk mengira potensi kemenangan, darabkan jumlah taruhan anda dengan odds. Contohnya, taruhan RM 50 pada odds 2.40 akan memberi kemenangan RM 120 (RM 50 × 2.40), termasuk pulangan modal RM 50. Keuntungan bersih anda ialah RM 70. Angka dalam odds perpuluhan sudah termasuk modal — jadi anda tidak perlu kira secara berasingan.

Odds berubah atas beberapa sebab. Sebelum perlawanan, perubahan odds boleh mencerminkan maklumat baru seperti kecederaan pemain, perubahan line-up, atau pergerakan aktiviti taruhan dari seluruh dunia. Semasa perlawanan (in-play), odds berubah secara langsung mengikut perkembangan — gol dicetak, kad merah dikeluarkan, atau momentum permainan beralih. 19myr mengemas kini odds setiap 2–3 saat untuk memastikan ia mencerminkan keadaan perlawanan yang paling terkini.

Taruhan pra-perlawanan dibuat sebelum perlawanan bermula — odds lebih stabil dan pasaran lebih luas tersedia. Taruhan in-play pula dibuat semasa perlawanan sedang berlangsung, dengan odds yang bergerak dinamik mengikut keadaan semasa. In-play memberi peluang untuk memanfaatkan perubahan mendadak seperti gol awal, kad merah, atau momentum yang beralih. Kedua-dua jenis taruhan tersedia sepenuhnya di 19myr, dan anda boleh gunakan kedua-duanya dalam satu sesi.

Cash Out membolehkan anda menyelesaikan taruhan lebih awal — sama ada untuk mengunci sebahagian kemenangan atau mengurangkan kerugian — sebelum perlawanan berakhir. Contohnya, jika anda bertaruh pada pasukan A menang dan mereka mengetuai 2-0 pada minit ke-70, anda boleh Cash Out pada nilai tertentu yang ditawarkan oleh 19myr. Ini berguna apabila situasi perlawanan tidak menentu atau anda ingin pastikan sekurang-kurangnya dapat balik modal. Nilai Cash Out dikira berdasarkan odds semasa dan baki masa perlawanan.

Kemenangan dari taruhan sukan dikreditkan ke baki akaun 19myr anda secara automatik sebaik sahaja keputusan rasmi perlawanan disahkan — biasanya dalam masa beberapa minit selepas perlawanan berakhir. Untuk pengeluaran wang ke e-wallet (Touch 'n Go, GrabPay, Boost) atau bank melalui FPX dan DuitNow, proses mengambil masa 5 hingga 15 minit. Tiada had pengeluaran mingguan untuk ahli biasa, dan ahli VIP menikmati had yang lebih tinggi serta pemprosesan yang lebih laju.
English